Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Chord CLEARWAY (mini-jack - RCA)

549,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Długość
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Ulepszenia oznaczają, że Clearway przenosi więcej szczegółów muzycznych. Dynamika jest lepsza, instrumenty i głosy brzmią bardziej realistycznie, jest też lepsza definicja i klarowność. Clearway pozwoli Ci zajrzeć głębiej i bardziej zaangażować się w słuchaną muzykęTyp:
Przewód mini-jack - RCA
Uwagi:
Dodatkowy metr: 220 zł

Chord CLEARWAY mini-jack - RCA

Ręcznie zbudowany w Wielkiej Brytanii. Zaczerpnęliśmy projekt z wielokrotnie nagradzanej linii C i ulepszyliśmy wszystkie materiały, aby uzyskać doskonały stosunek jakości do ceny, wysokiej jakości analogowy interkonekt mini-jack/RCA.

Przewody o geometrii ARAY są wykonane z grubszej miedzi beztlenowej, izolacja została ulepszona do FEP, a ekranowanie to dwuwarstwowa, ciężka folia przeciwnawinięta. Clearway mini-jack/RCA jest wyposażone w bezpośrednio posrebrzane wtyki VEE 3 RCA firmy Chord i wtyki mini-jack.

Ulepszenia oznaczają, że Clearway przenosi więcej szczegółów muzycznych. Dynamika jest lepsza, instrumenty i głosy brzmią bardziej realistycznie, jest też lepsza definicja i klarowność. Clearway pozwoli Ci zajrzeć głębiej i bardziej zaangażować się w słuchaną muzykę. W tej chwili kable muszą być lepsze niż kiedykolwiek, istnieją bardzo przystępne cenowo gramofony i odtwarzacze cyfrowe, które dostarczają muzykę z prawdziwą spójnością. Skok wydajności w ciągu ostatnich kilku lat był niesamowity, zwłaszcza w odniesieniu do tańszego sprzętu. Potrzebują nowej generacji kabli, a te kable muszą być w stanie przenosić sygnał z muzyczną spójnością, jaką produkują nowe cyfrowe i analogowe odtwarzacze.

Każdy dodatkowy metr: 220 zł

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.