Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Amphion HELIUM 410

4 990,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji: 2-3 dni robocze
Kolor kolumn:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Helium410 są przeznaczone dla osób poszukujących kompaktowych i łatwych do zamontowania głośników w domu. Te monitorki pasują do każdego środowiska domowego - zarówno pod względem dźwiękowym, jak i estetycznym - i są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, co pozwala łączyć je z dowolnym wystrojem i elektroniką posiadaną w domuTyp:
kolumna podstawkowa / monitor
Konstrukcja:
2-drożna, wentylowana
Skuteczność:
86 dB
Pasmo przenoszenia:
52-25000 Hz
Maskownica:
zintegrowana, wymienna (różne kolory)
Głośnik wysokotonowy:
25mm, tytanowy
Głośnik nisko-średniotonowy:
120 mm, papierowy
Wymiary:
259 x 132 x 220 mm (wys/szer/gł)
Waga:
4kg
Gwarancja:
24 miesiące

HELIUM 410

Amphion Helium zostały przygotowane z myślą o nowoczesnych, różnorodnych wnętrzach. Zaprojektowane, aby w łatwy sposób wkomponować się do każdego z nich, zachowując radość z reprodukcji dźwięku nawet w przypadku zmiany wystroju wnętrza. Ze względu na kontrolowane rozproszenie dźwięku, Helium będą działać również w trudnych akustycznie warunkach. Ich innowacyjna konstrukcja zapewni, że zachowają przejrzystość nawet przy niskim poziomie głośności. Szeroka, równomierna dyspersja Helium tworzy obszar odsłuchowy w całym pokoju i pozwala cieszyć się muzyką nawet w większych przestrzeniach.

Helium410 są przeznaczone dla osób poszukujących kompaktowych i łatwych do zamontowania głośników w domu. Zaawansowana inżynieria akustyczna pozwala głośnikom łatwo dostosować się do stale zmieniających się wymagań nowoczesnego stylu życia. Monitorki te pasują do każdego środowiska domowego - zarówno pod względem dźwiękowym, jak i estetycznym - i są dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, co pozwala łączyć je z dowolnym wystrojem i elektroniką.

Kolumny Helium410 służą za®ówno do słuchania muzyki „z bliskiego pola” na biurku jak i oglądania ulubionych programów telewizyjnych lub filmów na dużym ekranie w salonie. Mogą wypełnić cały pokój dźwiękiem zapewniając szeroki i równomierny spektakl muzyczny podczas słuchania muzyki czy oglądania filmów. Nawet pracując w prostej 2-kanałowej domowej konfiguracji audio, monitory Helium410 zapewniają zaskakująco słyszalną trójwymiarową scenę dźwiękową i prawidłowe rozmieszczenie głosów.

Helium410 są zaprojektowane i wykonane ręcznie w Finlandii z najwyższą perfekcją i dbałością o szczegóły. Te domowe głośniki wykorzystują niestandardową technologię Uniformly Directive Diffusion (U | D | D), która kontroluje rozproszenie dźwięku - zapewniając czystość nawet gdy głośniki są umieszczone blisko słuchacza.

Naturalny czysty dźwięk zapewniany przez kolumny Helium410 pozostaje zrównoważony i nieskazitelny nawet przy minimalnym poziomie głośności. To sprawia, że ​​głośniki są idealne do oglądania filmów w nocy lub słuchania przyjemnej muzyki w tle, przy jednoczesnym zachowaniu emocjonalnego wpływu ścieżki dźwiękowej filmu lub ulubionej muzyki. Pomimo niewielkich rozmiarów głośniki Helium410 brzmią w pełnym paśmie i nie potrzebują asysty subwoofera. Zachowują czystość i naturalność przekazu nawet wtedy, gdy muzyka jest odtwarzana za pośrednictwem nowoczesnych serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal.

Wyróżnij siebie i swoje pomieszczenie! Dopasuj kolumny do swojego wnętrza i stwórz niepowtarzalny wystrój. 
Kolumny można od razu zamówić z wybranym kolorem maskownic lub dokupić później same maskownice i wymienić je we własnym zakresie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Typ: kolumna podstawkowa / monitor
  • Skuteczność: 86 dB
  • Pasmo Przenoszenia: 52-25000 Hz
  • Maskownica: zintegrowana, wymienna (różne kolory)
  • Głośnik Wysokotonowy: 25mm, tytanowy
  • Głośnik Nisko-Średniotonowy: 120 mm, papierowy
  • Konstrukcja: 2-drożna, wentylowana
  • Wymiary: 259 x 132 x 220 mm (wys/szer/gł)
  • Waga: 4kg
  • Gwarancja: 5 latWersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.