Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

HANA UMAMI BLUE | Wkładka gramofonowa

9 990,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Główny projektant wkładek Hana, Maseo Okada-san, oferuje wyjątkowe wrażenia odsłuchowe, łącząc specjalne składniki i techniki w celu stworzenia bogactwa muzycznego dzięki ręcznie wykonanej wkładce MC Hana Umami Blue z Japonii.Gwarancja:
24 miesiące
Stan:
Nowy

HANA UMAMI BLUE

Umami Sound oznacza wspaniały smak w muzyce

Główny projektant wkładek Hana, Maseo Okada-san, oferuje wyjątkowe wrażenia odsłuchowe, łącząc specjalne składniki i techniki w celu stworzenia bogactwa muzycznego dzięki ręcznie wykonanej wkładce MC Hana Umami Blue z Japonii.

Kiedy doświadczasz szczególnego poczucia smaku w jedzeniu, to właśnie Umami*. Konkretne składniki łączą się synergistycznie i harmonijnie, aby stać się czymś więcej niż sumą ich części. Wiele najsmaczniejszych i niezapomnianych doznań kulinarnych na świecie ma jakość Umami.

Wkładka Hana Umami Blue kontynuuje tradycję Hana „Brilliant and Gorgeous”, zapewniając słuchaczowi wysublimowaną przyjemność. HANA Umami Red zdobyła uznanie krytyków na całym świecie za najwyższą jakość dźwięku. Wkładka z ruchomą cewką HANA ML jest znana z wyjątkowego w swoim przedziale cenowym poziomu przyjemności muzycznej i satysfakcji. Ucieleśniając prawdziwe poczucie synergii, Hana Umami Blue łączy ich podstawowe składniki, aby ustanowić nowy standard wydajności muzycznej i wartości.

*Umami. /uːˈmɑːmi/ rzeczownik. Piąta kategoria smaku po słonym, słodkim, kwaśnym i gorzkim. Umami, oficjalnie ukuty w 1908 roku przez japońskiego chemika Ikedę-san, jest to bardzo przyjemny lub pyszny smak na palecie, efekt synergiczny skutkujący wyższą intensywnością smaku.

Droga HANA-Umami

Wysokiej klasy wkładka z ruchomą cewką Hana Umami Blue łączy wizję głównego projektanta wkładek Okada-san z historią specjalnych materiałów, klasycznymi japońskimi technikami i nowoczesną inżynierią dźwięku. Konstrukcja korpusu Auricle™, unikalna i ekskluzywna dla naszej serii Umami, jest obrabiana CNC z duraluminium. Połączenie kluczowych składników Umami Red, w tym precyzyjnie wyciętego diamentowego rysika, wspornika z boru i miedzianych drutów o wysokiej czystości, a następnie połączenie ich z generatorem opartym na magnesach Alnico, znajdującym się w słynnym Hana ML, tworzy wyjątkowo muzykalny Umami Blue.

Ten synergiczny związek w projektowaniu wkładek MC między określonymi materiałami, unikalną konstrukcją korpusu, wyrafinowanym generatorem i ręcznie wykonaną precyzją jest krytycznym aspektem wyjątkowej wydajności wkładki. Stwarza to niezapomniane i pełne emocji wrażenia, przypominające posiłek w trzygwiazdkowej restauracji Michelin, gdzie każdy element i szczegół działa w harmonii.

Wszystkie główne części w HANA-Umami Blue są produkowane przez firmę Excel Sound z jej bogatą historią sięgającą ponad 50 lat. Wysoko wyszkoleni rzemieślnicy z firmy Excel umiejętnie ręcznie montują HANA-Umami Blue i wszystkie wkładki Hana, zapewniając intensywne muzyczne doznania wzmacniające dźwięk HANA „Brilliant and Gorgeous”.

HANA-Umami Blue wykorzystuje specjalny proces termoutwardzania melaminy (MTP), aby nadać korpusowi Auricle™ wspaniałe, niebieskie, błyszczące wykończenie. Pierwotnie opracowana przez firmę Dupont żywica melaminowa wiąże się z aluminiowym korpusem poprzez osadzanie z fazy gazowej poprzez wypalanie w temperaturze 120 stopni Celsjusza przez 30 minut w celu zwiększenia twardości i kontroli rezonansu. Proces termoutwardzania melaminy przyczynia się do uzyskania bogatego dźwięku ze zwiększoną klarownością, lepszym obrazowaniem i definicją basów. Blask błyszczącego wykończenia Umami Blue jest wspaniały i wspaniały, zapewniając długą żywotność dzięki specjalnej optyce.

SPECYFIKACJA:

 • Obudowa - Duraluminium (A7075), proces termoutwardzania melaminy (MTP)
 • Wspornik - Boron
 • Rysik - Microline Nude Diamond
 • Piny wyjściowe - pozłacane 24-karatowym złotem
 • Impedancja cewki - 8 Ω
 • Napięcie na wyjściu -  0,4 mv
 • Materiał drutu cewki - miedź o wysokiej czystości
 • Impedancja obciążenia > 80 Ω
 • Pasmo przenoszenia - 15-50 000
 • Równowaga wyjściowa - 0,5dB/1KHz
 • Separacja kanałów - 30dB/1KHz
 • Rekomendowany nacisk - 2g
 • Waga wkładu 10,8 g.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.