Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Haiku Audio SENSEI 300B SE | Wzmacniacz lampowy

17 200,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-17 dni roboczych
Kolor panelu przedniego:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

SEnsei 300B to wzmacniacz lampowy pracujący w klasie A w ramach topologii Single-Ended, w której cały sygnał każdego kanału przetwarzany jest przez pojedynczą lampę mocy. Wzmacniacze SE to prawdziwe Złote Runo dla wielbicieli wybitnego dźwiękuMoc wyjściowa:
9W
Klasa pracy:
A SE
Ilość wejść:
4 pary RCA
Lampy:
2xECC81, 2x300B, 1x0C3
Pobór mocy:
250W
Wymiary:
45 x 32 x 19 cm
Waga:
20kg
Gwarancja:
24 miesiące

SEnsei 300B to wyjątkowa konstrukcja lampowa – stopień mocy oparty jest o lampy 300B, a w stopniu sterującym pracują lampy ECC81. Wielosekcyjne transformatory wyjściowe posiadają uzwojenia włączone w anody, siatki ekranujące oraz katody lamp mocy techniką dzielonego obciążenia. Układowi mocy dostarcza specjalnie zaprojektowany, lampowy zasilacz.

SEnsei 300B to wzmacniacz lampowy pracujący w klasie A w ramach topologii Single-Ended, w której cały sygnał każdego kanału przetwarzany jest przez pojedynczą lampę mocy. Wzmacniacze SE to prawdziwe Złote Runo dla wielbicieli wybitnego dźwięku.

300B to bezpośrednio żarzona trioda (DHT), została zbudowana w 1933 w General Electric, na rynek konsumencki wprowadzono ją w 1937. W GE 300B produkowano aż do 1988. Niezwykłe własności soniczne lampy zapewniły jej szerokie grono wyznawców – w połączeniu z wysokoskutecznymi (min. 91 dB) zestawami głośnikowymi prezentują cudownie muzykalną i bogatą w detale scenę utworu, ciepło, ale naturalnie oddając zawiłości aranżu, barwy instrumentów i skalę muzycznej materii.

Test Haiku-Audio SEnsei 300B na portalu High Fidelity

“SEnsei 300B SE jest uniwersalnym wzmacniaczem, który zagra z szeroką gamą kolumn, niekoniecznie wysokoskutecznych. Co daje mu przewagę nad innymi wzmacniaczami SET o niewysokiej mocy, ponieważ pozwoli nam na wybór takich kolumn, jakie chcemy, a nie jakie musimy wybrać. Z biegiem czasu zobaczymy, że to nie tylko przyjemny dźwięk, ale również dźwięk wewnętrznie złożony, wielowymiarowy, rozdzielczy i plastyczny. A wreszcie przestaniemy słuchać go dla dźwięku, a zaczniemy dla muzyki. Z mocnym, niskim basem, świetną kontrolą nad kolumnami i relaksującą, ale namacalną, panoramą.” – Wojciech Pacuła

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.