Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Fezz Audio AURIGA REFERENCE | Przewód zasilający

2 899,00 zł

Cena za sztukę | Długość 1.8m
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Auriga Reference - empowered by Ziggy to topowy przewód zasilający w ofercie Fezz Audio. Powstał w wyniku kontynuacji wspólnych prac inżynierskich z Zygmuntem "Ziggy'm" Jerzyńskim. To idealne rozwiązanie do doprowadzenia zasilania do listwy, filtra czy kondycjonera. Świetnie sprawdzi się także przy współpracy z końcówkami mocy i wzmacniaczamiTyp:
przewód zasilający
Materiał przewodników:
wielożyłowy przewód miedzian
Maksymalne obciążenie:
16A
Przekrój:
3x10mm²
Długość
1.8 m
Uwagi:
Bezpieczeństwo: deklaracja zgodności z CE

Fezz Audio AURIGA REFERENCE

Auriga Reference - empowered by Ziggy to topowy przewód zasilający w ofercie Fezz Audio. Powstał w wyniku kontynuacji wspólnych prac inżynierskich z Zygmuntem "Ziggy'm" Jerzyńskim nad dostarczeniem nieograniczonej i szybkiej energii do komponentów systemów audio. Tym razem skupiliśmy się na urządzeniach wysokoprądowych. Użyty do konstrukcji Aurigi Reference wielożyłowy, miedziany splot o przekroju pojedynczego przewodnika 10mm2 to idealne rozwiązanie do doprowadzenia zasilania do listwy, filtra czy kondycjonera. Świetnie sprawdzi się także przy współpracy z końcówkami mocy i wzmacniaczami. 

Technologia w jakiej został wykonany to synergia należytej staranności i wielu drobnych szczegółów - poczynając od doboru najwyższej klasy materiałów jak np. wtyki Furutech, surowców przewodnika i ich przygotowania, aż po aspekty implementacji i montażu.

Auriga Reference gwarantuje brzmienie spójne i barwne, a zarazem dynamiczne i pełne ozdobników. 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.