Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Fezz Audio SCULPTOR REFERENCE | Listwa sieciowa

7 500,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Sculptor Reference to listwa zasilająca audio dedykowana do sprzętu klasy hi-fi i hi-end. Solidna, metalowa obudowa dodatkowo, wyklejona matą w celu minimalizacji drgań i ich niekorzystnego wpływu na pracę sprzętu audio. Zastosowane złocone gniazda schuko Furutech umożliwiają wygodne fazowanie podłączonych do niej urządzeńTyp:
listwa zasilająca
Ilość wejść:
6
Maksymalne obciążenie:
3,5 kW
Gniazdo wejściowe:
Furutech IEC60320
Gniazda wyjściowe:
Furutech Schuko
Wymiary:
570x115x110mm
Waga:
7.5 kg

Fezz Audio SCULPTOR REFERENCE

Sculptor Reference to listwa zasilająca audio dedykowana do sprzętu klasy hi-fi i hi-end. Solidna, metalowa obudowa, o grubości ścianki 2mm, osadzona została na czterech, toczonych z litego aluminium, stopach antywibracyjnych. Dodatkowo, wyklejona matą w celu minimalizacji drgań i ich niekorzystnego wpływu na pracę sprzętu audio. Zastosowane złocone gniazda schuko Furutech umożliwiają wygodne fazowanie podłączonych do niej urządzeń.

2 gniazda z filtrem składowej stałej DC BLOCKER.

Składowa zasilania dc już od dłuższego czasu na stałe wpisała się w naszą codzienność, jednak niewielu z nas zdaje sobie sprawę jaki jest jej wpływ na pracę systemów audio. Niepożądane efekty powodowane przez występowanie tego czynnika czyli: nadmierne przegrzewanie się i głośna praca transformatorów, odkształcenia zasilania wpływają negatywnie na pogorszenie warunków pracy urządzeń audio oraz podwyższony poziom zużycia energii elektrycznej. Często zaobserwowanym efektem negatywnego wpływu składowej stałej zasilania jest także nierówna praca silników w gramofonach która przekłada się na przenoszenie nie chcianych drgania na talerz. Sugerowane zastosowanie: wzmacniacze zintegrowane, amplitunery, końcówki mocy, gramofony.

3 gniazda wysokoprądowe DIRECT

Zestaw trzech gniazd połączonych w gwiazdę, bezpośrednio zasilanych z sieci. Sugerowane zastosowanie: końcówki mocy, wzmacniacze zintegrowane.

1 gniazdo SEPARATED 60W

Gniazdo z napięciem symetryzowanym i separowanym od sieci z możliwością przerwania pętli masy GROUND LIFT. Sugerowane zastosowanie: streamery, przedwzmacniacze, odtwarzacze CD, przetworniki DAC

W listwie Sculptor Reference znajdziemy precyzyjny, podświetlany woltomierz LCD z bargrafem analogowym, dokonujący trzech pomiarów napięcia sieciowego w ciągu sekundy z 0,5% dokładnością.

Rekomendowany przewód zasilający: Fezz Audio Auriga Reference – empowered by Ziggy

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.