Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Fezz Audio TITANIA | Wzmacniacz lampowy

11 000,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 3-7 dni roboczych
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Wyjątkowo mocny i dynamiczny. Grający otwarcie i z rozmachem,a jednak zadziwiająco neutralny pod względem brzmienia. Zapewnia referencyjną kontrolę basu i lokalizację źródeł pozornych. Titania – po prostu tytan dźwiękuMoc wyjściowa:
45W
Klasa pracy:
AB1
Ilość wejść:
3 pary RCA
Lampy:
KT88 x4 (power output), ECC83 x2 (pre-amp & drivers)
Pobór mocy:
225W
Pilot:
Dostępny za dopłatą
Wymiary:
42 x 41 x 17,5 cm (szer/gł/wys)
Waga:
17,5kg
Gwarancja:
5 lat

Wyjątkowo mocny i dynamiczny. Grający otwarcie i z rozmachem,a jednak zadziwiająco neutralny pod względem brzmienia. Zapewnia referencyjną kontrolę basu i lokalizację źródeł pozornych. Titania – po prostu tytan dźwięku. 

Test na portalu High Fidelity

“Titania jest nie tyle mocniejszym – choć jest – ale zwyczajnie lepszym wzmacniaczem niż Silver Luna. Jest droższa, więc nie powinno to dziwić, ale z drugiej strony można by założyć, że chodzi tylko o wyższą moc, a za moc się płaci. Tutaj dostajemy i wyższą moc, i lepszy dźwięk. To wzmacniacz operujący ponadprzeciętnymi barwami, ukazujący wyjątkowo bogatą strukturę harmoniczną utworów. Nie manifestuje wysokiej rozdzielczości, choć ją ma, a to przez maskowaną selektywność. Instrumenty mają duże body, są częścią całości i nie są wydobywane z miksu.”

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.