Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

  • Obniżka

Gato Audio DIA-250S | NOWY | Wzmacniacz zintegrowany

13 290,00 zł
9 990,00 zł - 3 300,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: 2-3 dni robocze | Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13 290 zł
Kolor:

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Gato Audio DIA-250S, wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz odtwarzaczem sieciowym, jest najlepszym przykładem, jak połączyć wysoką jakość dźwięku z pięknym wzornictwem, perfekcyjną konstrukcją wewnętrznąTyp:
wzmacniacz zintegrowany + DAC
Moc wyjściowa:
2 x 250 W przy 8 Ω / 2 x 500 W przy 4 Ω
Klasa pracy:
klasa D
Pilot:
Tak
Pasmo przenoszenia:
20 Hz – 20 kHz
Wejścia analogowe:
RCA, XLR
Wejścia cyfrowe:
Coaxial, Optyczne, USB
Wyjścia analogowe:
RCA, XLR
Wymiary:
325 x 105 x 420 mm (s x g x w)
Waga:
10kg
Gwarancja:
5 lat
Kategoria
Wzmacniacze zintegrowane

Gato Audio DIA-250S

Wzmacniacz nowy, na pełnej gwarancji!

Gato Audio DIA-250S, wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz odtwarzaczem sieciowym, jest najlepszym przykładem, jak połączyć wysoką jakość dźwięku z pięknym wzornictwem, perfekcyjną konstrukcją wewnętrzną i technologią Bluetooth aptX. Model DIA-250S wywodzi się ze wzmacniacza zintegrowanego DIA-250, a litera „S” w nazwie oznacza, że mamy do czynienia ze znacznie udoskonaloną wersją pierwowzoru. Wprowadzone zmiany gwarantują jeszcze wyższą jakość dźwięku i większą wszechstronność.

Wprowadzone zmiany objęły przede wszystkim układy elektryczne i rozplanowanie podzespołów. Na liście najistotniejszych udoskonaleń znalazły się m.in. zoptymalizowany filtr sieciowy, ulepszone zasilanie główne i lokalne,  nowy stopień wejściowy i ulepszony stopień wyjściowy, nowe stopnie analogowe w przetworniku C/A, udoskonalony tor sygnału cyfrowego. Z praktycznego punktu widzenia najistotniejszą zmianą jest wbudowanie modułu Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń wyposażonych w łączność Bluetooth, np. smartfonu, tabletu lub komputera, i który dzięki obsłudze aptX zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do tej, jaką zapewnia płyta CD.

Wszystkie zmiany i udoskonalenia pozwoliły uzyskać bardziej detaliczne brzmienie, jeszcze lepszą mikrodynamikę i gwarantują więcej „powietrza” wokół muzyków. Cały materiał dźwiękowy podawany jest z zachowaniem niezwykłej naturalności i muzykalności, cech zazwyczaj zarezerwowanych dla znacznie droższych wzmacniaczy klasy A/B. Wbudowany przetwornik C/A gwarantuje doznania muzyczne na poziomie najbardziej wyrafinowanych konstrukcji klasy high-end. Wszystkie cyfrowe wejścia skalowane są do rozdzielczości 192 kHz/24 bity. Za pomocą tradycyjnych, fizycznych wejść  i przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth do DIA-250S można podłączyć odtwarzacz CD, odtwarzacz Blu-ray, stację dokującą, odtwarzacz przenośny, tuner telewizji kablowej lub satelitarnej, a także smartfon, tablet i komputer. 

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-250S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

Funkcje

  • 2 x 250 W przy 8 Ω / 2 x 500 W przy 4 Ω
  • Stopień wyjściowy Class D
  • Moduł Bluetooth 4.0 aptX 
  • Wbudowany przetwornik C/A 192 kHz/24 bity z nadpróbkowaniem 
  • Współosiowe i asynchroniczne cyfrowe wejście USB aż do 192 kHz/24 bitów, optyczne do 96 kHz/24 bity
  •  Akceptuje cyfrowe strumieniowanie bezpośrednio z iPhona i iPada 
  • Dwa wejścia niezbalansowane i jedno zbalansowane 
  • Niemagnetyczna obudowa 
  • Funkcja Direct; możliwość wykorzystania w systemie kina domowego

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.