Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

 • Obniżka

. Gato Audio DIA-250S + FM15 - zestaw stereo | Okazja!

19 300,00 zł
15 500,00 zł - 3 800,00 zł

Cena za zestaw
Stan: nowy | Czas realizacji zamówienia: ok. 7 dni roboczych
Kolor:


Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zestaw stereo Gato Audio - wzmacniacz zintegrowany DIA-250S + kolumny podstawkowe FM15. Teraz możesz go kupić w świetnej cenie! 

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

 

Zapytaj o dostępność na miejscu

Typ:
Zestaw stereo
Uwagi:
Pełna specyfikacja w zakładce 'OPIS'

Zestaw stereo Gato Audio - wzmacniacz zintegrowany DIA-250S + kolumny podstawkowe FM15. Teraz możesz go kupić w świetnej cenie, taniej aż o 3800 zł! Zarówno wzmacniacz jak i kolumny są fabrycznie nowe, na pełnej gwarancji producenta. 


Wzmacniacz zintegrowany Gato Audio DIA-250S

Gato Audio DIA-250S, wzmacniacz zintegrowany z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym oraz odtwarzaczem sieciowym, jest najlepszym przykładem, jak połączyć wysoką jakość dźwięku z pięknym wzornictwem, perfekcyjną konstrukcją wewnętrzną i technologią Bluetooth aptX. Model DIA-250S wywodzi się ze wzmacniacza zintegrowanego DIA-250, a litera „S” w nazwie oznacza, że mamy do czynienia ze znacznie udoskonaloną wersją pierwowzoru. Wprowadzone zmiany gwarantują jeszcze wyższą jakość dźwięku i większą wszechstronność.

Wprowadzone zmiany objęły przede wszystkim układy elektryczne i rozplanowanie podzespołów. Na liście najistotniejszych udoskonaleń znalazły się m.in. zoptymalizowany filtr sieciowy, ulepszone zasilanie główne i lokalne,  nowy stopień wejściowy i ulepszony stopień wyjściowy, nowe stopnie analogowe w przetworniku C/A, udoskonalony tor sygnału cyfrowego. Z praktycznego punktu widzenia najistotniejszą zmianą jest wbudowanie modułu Bluetooth, który umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki z urządzeń wyposażonych w łączność Bluetooth, np. smartfonu, tabletu lub komputera, i który dzięki obsłudze aptX zapewnia jakość dźwięku zbliżoną do tej, jaką zapewnia płyta CD.

Wszystkie zmiany i udoskonalenia pozwoliły uzyskać bardziej detaliczne brzmienie, jeszcze lepszą mikrodynamikę i gwarantują więcej „powietrza” wokół muzyków. Cały materiał dźwiękowy podawany jest z zachowaniem niezwykłej naturalności i muzykalności, cech zazwyczaj zarezerwowanych dla znacznie droższych wzmacniaczy klasy A/B. Wbudowany przetwornik C/A gwarantuje doznania muzyczne na poziomie najbardziej wyrafinowanych konstrukcji klasy high-end. Wszystkie cyfrowe wejścia skalowane są do rozdzielczości 192 kHz/24 bity. Za pomocą tradycyjnych, fizycznych wejść  i przy wykorzystaniu łączności bezprzewodowej Bluetooth do DIA-250S można podłączyć odtwarzacz CD, odtwarzacz Blu-ray, stację dokującą, odtwarzacz przenośny, tuner telewizji kablowej lub satelitarnej, a także smartfon, tablet i komputer. 

Bluetooth wysokiej rozdzielczości

Wejście Bluetooth NPM obsługuje dźwięk aptX ™ HD 24Bit. Oznacza to, że Twój DIA-250S może odbierać dźwięk z każdej aplikacji na smartfony lub tablety w jakości „lepszej niż CD”.

Funkcje

 • 2 x 250 W przy 8 Ω / 2 x 500 W przy 4 Ω
 • Stopień wyjściowy Class D
 • Moduł Bluetooth 4.0 aptX 
 • Wbudowany przetwornik C/A 192 kHz/24 bity z nadpróbkowaniem 
 • Współosiowe i asynchroniczne cyfrowe wejście USB aż do 192 kHz/24 bitów, optyczne do 96 kHz/24 bity
 •  Akceptuje cyfrowe strumieniowanie bezpośrednio z iPhona i iPada 
 • Dwa wejścia niezbalansowane i jedno zbalansowane 
 • Niemagnetyczna obudowa 
 • Funkcja Direct; możliwość wykorzystania w systemie kina domowego

SPECYFIKACJA

 • Typ: wzmacniacz zintegrowany + DAC
 • Moc Wyjściowa: 2 x 250 W przy 8 Ω / 2 x 500 W przy 4 Ω
 • Pilot: Tak
 • Pasmo Przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz
 • Wejścia Analogowe: RCA, XLR
 • Wejścia Cyfrowe: Coaxial, Optyczne, USB
 • Wyjścia Analogowe: RCA, XLR
 • Wymiary: 325 x 105 x 420 mm (s x g x w)
 • Waga: 10kg
 • Gwarancja: 5 lat

Kolumny podstawkowe Gato Audio FM15

Gato Audio FM-15 to doskonały głośnik podstawkowy, który zachwyca ogromną sceną dźwiękową i przestrzennością. Obudowa o wewnętrznej objętości sięgającej 15 litrów w połączeniu z potężnym i jednocześnie delikatnym przetwornikiem nisko-/średniotonowym (152 mm) dostarcza niezwykle bogaty, sprężysty bas, który z łatwością wypełnia przestrzeń nawet dużych pomieszczeń. Model ten z łatwością można ustawić w szafce lub na półce, a najlepiej spisuje się po postawieniu go na dedykowanej FM-15 podstawce głośnikowej.

FM-15 jest jak kameleon wśród głośników serii FM. Ten dyskretny, pięknie wykonany głośnik z łatwością mieści się w każdym salonie, a jednocześnie równie łatwo wypełnia całą przestrzeń wspaniałym brzmieniem muzyki. Łatwy do wysterowania, bardzo dobrze współpracuje z większością wzmacniaczy, ale wraz z zastosowaniem lepszych elementów systemu – kabli, wzmacniacza, źródła – zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku. Dzięki temu można szybko przejść od dobrego hi-fi do prawdziwego high-endu.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki

U podstaw doskonałego dźwięku, jaki zapewnia FM-15, leżą specjalnie opracowane przetworniki. Każdy z nich został zaadaptowany ściśle pod kątem zadań, jakie ma pełnić w kolumnie głośnikowej. Dzięki temu, że przetworniki dostosowywane są do pożądanych osiągów i potrzeb projektowych, projektanci Gato Audio nie muszą iść na kompromis ani pod względem brzmieniowym, ani wizualnym, co pozwala dostarczyć najlepszy dźwiękowo produkt.

Od momentu wynalezienia głośnika w 1925 r., w jego budowie od strony wizualnej niewiele się zmieniło, a większość przetworników wygląda bardzo podobnie. Ale w ciągu ostatniej dekady zastosowano zaawansowane technicznie materiały, zoptymalizowane systemy magnetyczne, gumowe resory o niskich stratach oraz membrany z mineralnym wypełnieniem  – to tylko niektóre z rozwiązań, które Gato Audio wykorzystuje, aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku.

Wielowarstwowa obudowa FusedMASS

Ekstremalnie wysokie tłumienie wewnętrzne, minimalny rezonans oraz jeszcze bardziej zwiększona wytrzymałość i stabilność materiałowa uzyskane zostały dzięki zastosowaniu wielowarstwowej konstrukcji Gato Audio FusedMASS. Laminując różne materiały o różnych grubościach i dodając specjalny klej, projektanci firmy w inteligentny sposób rozwiązali problem rezonansu, który w przeciwnym razie trzeba tłumić poprzez zwiększanie ilości materiału tłumiącego.

Obudowę FusedMASS tworzy gruba warstwa MDF o średniej częstotliwości rezonansowej, cienka warstwa miękkiego i ciężkiego bitumu o ultra-niskiej częstotliwości rezonansowej oraz średnia warstwa płyty HDF o wysokiej częstotliwości rezonansowej. Sklejone pod wysokim ciśnieniem wzajemnie współpracują ze sobą, tłumiąc niepożądany rezonans. W porównaniu z typowymi obudowami rozwiązanie Gato Audio pozwala zachować pełną objętość wewnętrzną, przy jednoczesnym zminimalizowaniu rezonansu i wibracji.

Zwrotnica PurePHASE

Kluczowym elementem FM-15 jest także zwrotnica. Opracowując ją, projektanci skupili się na trzech aspektach technicznych, które łączą najbardziej zaawansowane przetworniki w prawdziwie wybitny system nagłośnieniowy. Oprócz prawdziwego podziału częstotliwości dla każdego z przetworników, system PurePHASE gwarantuje także dokładną kontrolę fazy akustycznej oraz niskie liniowe opóźnienie grupy i szeroką dyspersję liniową.

Bezstratna regulacja zwrotnicy

Kolejną specjalną funkcją wszystkich głośników z serii FM jest możliwość dostosowania lub spersonalizowania możliwości brzmieniowych kolumn głośnikowych. Dzięki tej delikatnej regulacji użytkownik może dopasować charakterystykę dźwiękową do swojego gustu muzycznego, wzmacniacza lub pokoju odsłuchowego. Regulacja ta gwarantuje również, że żadne szczegóły dźwięku nie zostaną utracone, a słuchacz będzie mógł cieszyć się pełnym, bogatym brzmieniem oryginalnego nagrania.

SPECYFIKACJA

 • Typ: 2-drożna kolumna podstawkowa
 • Impedancja: 4 ohm
 • Impedancja: 86dB
 • Pasmo Przenoszenia: 40 Hz – 35kHz
 • Wymiary: 205 x 355 x 305 mm (s x g x w)
 • Waga: 11,5kg
 • Gwarancja: 5 lat

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)