Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Bodnar Audio ALCEDO mat

9 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Alcedo to przede wszystkim granie niezwykle naturalne z wiernym oddaniem instrumentów oraz urzekający wokal. W połączeniu ze wzmacniaczem lampowym tworzą duet, który daje przedsmak hi-endu. Raz posłuchane, pozostają w pamięci na bardzo długoSkuteczność:
92 dB
Impedancja:
8 ohm
Przetworniki:
Głośnik szerokopasmowy 145 mm firmy Sonido
Wymiary:
1125 x 370 x 254 mm (wys/gł/szer)
Gwarancja:
24 miesiące

Bodnar Audio ALCEDO to kolumny oparte na głośnikach szerokopasmowych – po jednym na kolumnę, co jest dość minimalistycznym zabiegiem. Alcedo to zmodernizowana wersja Hornton II. Kolumny są szersze, wyższe i zbudowane ze zdecydowanie grubszych ścianek. Również sam tunel transmisyjny uległ drobnym zmianom co przełożyło się jednak w znaczący sposób na jakość odtwarzanej muzyki. Przetworniki to głośniki szerokopasmowe o średnicy 145 mm produkowane na Węgrzech w firmie Sonido. Membrany wykonane są z papieru, a kopułki z litego drewna. Alcedo posiadają wysoką skuteczność 92 dB, dlatego są rekomendowane przede wszystkim do wzmacniaczy lampowych o mocy od 4 Wat do 20 Wat.

Każda para kolumn jest wyjątkowa i posiada swój niepowtarzalny fornir (w wykończeniu matowym oraz na wysoki połysk).

Alcedo to przede wszystkim granie niezwykle naturalne z wiernym oddaniem instrumentów oraz urzekający wokal. W połączeniu ze wzmacniaczem lampowym tworzą duet, który daje przedsmak hi-endu. Raz posłuchane, pozostają w pamięci na bardzo długo.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.