Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Auralic ARIES G1.1 | Streamer sieciowy | Nowość!

14 990,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowy | Dostępność: październik / listopad
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

ARIES G1.1 to nowa wersja naszego przełomowego bezprzewodowego transportera strumieniowego, która jest gotowa do dostarczania muzyki strumieniowej w wysokiej rozdzielczości do Twojego domowego systemu audio. Połącz się natywnie z najlepszymi serwisami muzycznymi, takimi jak Amazon Music, Qobuz, Tidal, KKBOX i HighResAudio, korzystając z naszej platformy Lightning Streaming.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Formaty plików strumieniowych

 • Bezstratne: AIFF, ALAC, APE, DIFF, DSF, FLAC, OGG, WAV i WV
 • Stratne: AAC, MP3, MQA* i WMA

 

Częstotliwość próbkowania

 • PCM: 44,1 kHz do 384 kHz w 32 bitach**
 • DSD: DSD64 (2,8224 MHz), DSD128 (5,6448 MHz), DSD256 (11,2896 MHz), DSD512 (22,57892 MHz)***

 

Oprogramowanie sterujące

 • AURALiC Lightning DS dla iOS
 • AURALiC Lightning DS dla przeglądarki internetowej (tylko ustawienia urządzenia)
 • Oprogramowanie sterujące kompatybilne z OpenHome (BubbleUPnP, Kazoo)
 • Roon (Roon Core wymagany osobno)

 

Wejścia strumieniowe

 • Współdzielony folder sieciowy, pamięć USB, napęd CD USB, opcjonalna pamięć wewnętrzna, serwer multimediów UPnP/DLNA, Amazon Music Unlimited, HighResAudio, KKBOX, Qobuz Sublime+, NetEase Music , TIDAL Connect, Spotify Connect, radio internetowe, AirPlay 2, RoonReady, Bluetooth

 

Wyjścia audio

 • Wyjścia cyfrowe : AES/EBU, koncentryczne, Toslink
 • Wyjście USB: Host USB do kompatybilnego DAC ****

 

Sieć

 • Sieć przewodowa : Gigabit Ethernet
 • bezprzewodowa : Trójzakresowe Wi-Fi 802.11b/g/n/ac

 

Pobór energii

 • Odtwarzanie : 50W przy max.
 • Uśpienie: <10 W

 

Wymiary i waga

 • 13,4 x 12,6 x 3,2 cala (34 cm x 32 cm x 8 cm) | szer. x gł. x wys.
 • Waga: 7,4 kg

 

Wykończenie produktu

 • Obudowa z anodyzowanego aluminium w matowej czerni

 

* Urządzenia strumieniowe AURALiC mogą działać jako przepustka dla niezmienionych plików MQA do własnego DAC z certyfikatem MQA klienta w celu dalszego przetwarzania.

** 352.8KS/s i 384KS/s i 32bit są obsługiwane tylko przez wyjście USB

*** Przez 'DoP V1.1′ lub natywny protokół DSD

**** Kompatybilny DAC’ oznacza DAC niewymagający sterownika dla systemu Linux

 

W zestawie:

 • AURALiC ARIES G1.1
 • Zewnętrzna antena Wi-Fi (2 szt.)
 • Przewód zasilający
 • Instrukcja obsługi


Typ:
Odtwarzacz strumieniowy, Pre-amp, DAC, wzm. słuchawkowy
Wymiary:
34 cm x 32 cm x 8 cm (szer/wys/gł)
Waga:
7,4kg
Gwarancja:
24 miesiące

ARIES G1.1

ARIES G1.1 to nowa wersja naszego przełomowego bezprzewodowego transportera strumieniowego, która jest gotowa do dostarczania muzyki strumieniowej w wysokiej rozdzielczości do Twojego domowego systemu audio. Opierając się na najnowocześniejszych technologiach z naszej wiodącej linii G2.1, ARIES G1.1 może bezprzewodowo przesyłać strumieniowo audiofilskie rozdzielczości do DSD512 i PCM 384. Połącz się natywnie z najlepszymi serwisami muzycznymi, takimi jak Amazon Music, Qobuz, Tidal, KKBOX i HighResAudio, korzystając z naszej platformy Lightning Streaming.

ARIES G1.1 to nowa wersja naszego przełomowego bezprzewodowego transportera strumieniowego, która jest gotowa do dostarczania muzyki strumieniowej w wysokiej rozdzielczości do Twojego domowego systemu audio. Opierając się na najnowocześniejszych technologiach z naszej wiodącej linii G2.1, ARIES G1.1 może bezprzewodowo przesyłać strumieniowo audiofilskie rozdzielczości do DSD512 i PCM 384. Połącz się natywnie z najlepszymi serwisami muzycznymi, takimi jak Amazon Music, Qobuz, Tidal, KKBOX i HighResAudio, korzystając z naszej platformy Lightning Streaming. Możesz także tworzyć listy odtwarzania na urządzeniu, słuchać radia internetowego lub przesyłać strumieniowo muzykę zapisaną na lokalnym dysku USB lub NAS. Steruj ARIES G1.1 za pomocą naszej intuicyjnej aplikacji Lightning DS, jako punktu końcowego Roon-Ready lub innego oprogramowania kompatybilnego z Open Home. ARIES G1.1 został wyposażony w jeszcze bardziej solidną i elegancką obudowę, opcjonalną wewnętrzną pamięć masową na dysku twardym i łączność AirPlay 2. Nowy ARIES G1.1 jest gotowy, aby zmienić sposób, w jaki słuchasz muzyki.

Oryginalny ARIES Wireless Streaming Bridge zmienił cyfrowe wrażenia dźwiękowe, umożliwiając miłośnikom muzyki strumieniowe przesyłanie ulubionych utworów w wysokiej rozdzielczości ze źródeł lokalnych i internetowych przez Wi-Fi. Teraz tworząc aktualizację ARIES do wersji G1.1 sprawiamy, że nasze najbardziej dostępne urządzenie do przesyłania strumieniowego jest w czołówce.

Nasza aktualizacja G1.1 do ARIES czerpie w dużej mierze z innowacyjnych technologii opracowanych dla naszej cieszącej się uznaniem serii G2.1, z udoskonaloną platformą sprzętową i całkowicie przekształconym wzornictwem przemysłowym. Wyposażenie Twojego domowego systemu audio w najnowocześniejszą wydajność i funkcje przesyłania strumieniowego jest bardziej dostępne niż kiedykolwiek – dzięki bezprzewodowemu transporterowi strumieniowemu ARIES G1.1.

Sztuka streamingu High-End

System Lightning OS jest pełen najnowocześniejszych innowacji, które ożywiają Twoją muzykę jak nigdy dotąd. Rozbudowana pamięć podręczna, funkcja bit-perfect multi-room i listy odtwarzania na urządzeniu pomagają płynnie korzystać ze wszystkich źródeł o wysokiej rozdzielczości. Przejmij kontrolę dzięki aplikacjom użytkownika, takim jak Lightning DS lub Roon, i poznaj prawdziwy audiofilski streaming.

Olśniewający wyświetlacz

4-calowy wyświetlacz True Color IPS o rozdzielczości ponad 300 ppi zapewnia pełną informację zwrotną o stanie odtwarzania, ustawieniach konfiguracji, jak i pełny widok biblioteki do przeglądania Twojej kolekcji.

Tesla G2: platforma stworzona dla dźwięku

W 2014 roku opracowaliśmy oryginalną platformę sprzętową Tesla w celu stworzenia wysokowydajnego systemu z możliwością rozbudowy, zoptymalizowanego pod kątem jakości dźwięku. Pracując ramię w ramię z naszym interfejsem sterowania i innowacyjnymi funkcjami oprogramowania, była to najpotężniejsza platforma przetwarzania dostępna do odtwarzania i przesyłania strumieniowego muzyki cyfrowej.

Teraz jest Tesla G2. O 50% szybszy, z dwukrotnie większymi zasobami przetwarzania, Tesla G2 jest sprzętową potęgą stojącą za dźwiękową doskonałością linii G2.

Szybkość przetwarzania 37 500 MIPS

Wydajność procesora o 50% szybsza od oryginalnego procesora Tesla G1. 

Pamięć i przechowywanie o 200% większe

Dwukrotne zwiększenie pamięci systemowej i przechowywania danych oznacza płynne przetwarzanie sygnału audio i obsługę zaawansowanych funkcji.

Pamięć podręczna 1 GB

Ogromna pamięć podręczna oznacza zmniejszone zakłócenia sieci oraz radykalnie skrócony czas otwarcia obwodu, co przekłada się na lepszą jakość dźwięku.

Elastyczność eksploracji

ARIES G1.1 oferuje uniwersalną łączność umożliwiającą dostęp do niemal wszystkich źródeł cyfrowych. Trzypasmowe Wi-Fi i Ethernet otwierają Twój system na serwery multimediów UPnP/DLNA, współdzielone foldery sieciowe, usługi internetowe o wysokiej rozdzielczości i radio internetowe, a także RoonReady, Bluetooth, sterowanie AirPlay 2.

Odtwarzanie i zgrywanie płyt CD

Nadal darzysz sympatią swoją kolekcję starych płyt CD? Doskonale to rozumiemy, dlatego też możesz podłączyć standardowy napęd CD z USB do ARIES G1.1, a następnie wybrać odtwarzanie płyty CD, zgrywanie płyty CD podczas odtwarzania lub po prostu jej zgrywanie.

Podobnie jak w przypadku strumieniowania plików Lightning AURALiC, nasza unikalna funkcja odtwarzania płyt CD wykorzystuje tę samą zaawansowaną technologię odtwarzania z pamięci, która redukuje jitter. Dane CD są najpierw odczytywane i porównywane kilka razy pod kątem dokładności w pamięci podręcznej systemu przed rozpoczęciem odtwarzania. Rezultatem jest eliminacja ewentualnie wywołanego jittera z transportu, anulowanie wszelkich negatywnych skutków jakości wybranego napędu CD, potencjalnie poprawiając wydajność ponad to, co oferują konkurencyjne odtwarzacze CD.

Podwójne zasilacze liniowe Purer-Power

Wyposażyliśmy ARIES G1.1 w podwójne, ultra-ciche liniowe zasilacze Purer-Power, izolując je galwanicznie od siebie, w obsesyjnym wręcz dążeniu do redukcji szumów, w celu uzyskania jeszcze lepszej jakości dźwięku. Moc przetwarzania i ekspozycji jest całkowicie oddzielona od wrażliwych komponentów audio, które działają na własnym, dedykowanym zasilaniu. Zakłócenia pomiędzy oddzielnymi obszarami są zredukowane do zera, więc jedyne co usłyszysz z ARIES G1.1 to czysta muzyka.

Podwójny zegar femto

Podwójne zegary femto zapewnią Ci ochronę bez względu na to, jak chcesz się połączyć. Dzięki dwóm osobnym, bardzo dokładnym zegarom, które pracują z prędkością rzędu biliardowych części sekundy, będziesz cieszyć się wyjątkowo niskim jitterem i lepszym dźwiękiem. Jeden zegar obsługuje wyjścia cyfrowe, a drugi reguluje wyjście USB, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sygnał muzyczny jest zawsze stabilny.

Pamięć podręczna 1 GB

Otwarte połączenia sieciowe i pobieranie danych są podatne na zakłócenia, które mogą obniżyć jakość sygnału audio. Platforma sprzętowa Tesla G2 przeznacza aż 1 GB pamięci RAM na buforowanie, obniżanie częstotliwości otwartych obwodów i poprawianie brzmienia muzyki.

Aktywne USB

Druga generacja naszego ActiveUSB zapewnia więcej niż tylko asynchroniczną kontrolę nad danymi USB, zapewniając większą dokładność i precyzyjne ponowne taktowanie w celu zmniejszenia jittera. Omija również strumień zasilania USB, używając zamiast tego własnego liniowego zasilacza Purer-Power. Oznacza to, że ‘brudne’ zasilanie USB – i towarzyszący mu szum EMI – jest trzymana jak najdalej od muzyki.

Inteligentne sterowanie pilotem

Pilot Smart-IR pozwala Twojemu urządzeniu AURALiC na mapowanie jego funkcjonalności na dowolnym pilocie. Po prostu daj urządzeniu znać, który pilot wolisz, a wszystkie jego operacje (odtwarzanie/pauza, regulacja głośności, wybór ścieżki itp.) można przypisać do przycisków tak, jak lubisz.

Zasilanie Purer-Power

Liniowy zasilacz Purer-Power redukuje szumy prądu stałego nawet o 90dB dzięki modułowi oczyszczania zasilania. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu transformatorowi i unikalnemu okablowaniu, które minimalizują wibracje, szumy z Purer-Power są utrzymywane poniżej 1uV w całym słyszalnym spektrum, pozwalając odkryć nawet najsubtelniejsze szczegóły Twojej muzyki.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.