Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

  • Obniżka

. Audiovector QR1 | Okazja! | Kolumna podstawkowa

7 290,00 zł
5 390,00 zł - 1 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych | Najniższa cena z 30 dni przed podwyżką: 7290 zł
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennościąSkuteczność:
87 db
Impedancja:
4 ohm
Pasmo przenoszenia:
45 Hz – 45 kHz
Wymiary:
32,5 x 19 x 23,2 cm (wys/szer/dł)
Waga:
6.2 kg sztuka
Gwarancja:
60 miesięcy
Stan:
Nowy
Kategoria
Kolumny podstawkowe

Audiovector QR1

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością.

Jako głośnik wysokotonowy zastosowano – doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector – przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur – tłumieniem.

Inspiracją dla zamontowanego z przodu przetwornika wysokotonowego filtra były studyjne rozwiązania typu POP-UP. Jego gęsta struktura pozwala zapanować nad szkodliwymi sybilantami. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa detaliczność przekazu.

“Niektórzy powiedzą, że kolumnami za takie pieniądze nie ma się co emocjonować, ale moim zdaniem seria QR może być dla Audiovectora jedną z ważniejszych od wielu lat. Nie można powiedzieć żeby był to jakiś punkt zwrotny w historii duńskiej firmy, bo przecież do tej pory radziła sobie ona bardzo dobrze, a bez wcześniejszych dokonań takich QR-ek na pewno też by nie było. Jednak istnieją co najmniej trzy powody dla których uważam, że QR1 to wyjątkowe głośniki. Po pierwsze, zostały stworzone z myślą o tak zwanych normalnych użytkownikach, ale udało im się zachować brzmienie charakterystyczne dla kolumn tej marki, z fantastycznym basem i nasyconą, przestrzenną górą. Po drugie, osiągnięcie takiego poziomu jakościowego nie przeszkodziło duńskim konstruktorom w utrzymaniu przystępnej ceny. 4490 zł za parę takich monitorów to więcej, niż uczciwa propozycja. No i wreszcie po trzecie – serią QR Mads Klifoth udowodnił, że potrafi konstruować głośniki(…)” – StereoLife

Test na portalu Stereo Life

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.