Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

  • Obniżka

. Audiovector QR5 | Okazja! | Kolumny podłogowe

19 490,00 zł
14 990,00 zł - 4 500,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych | Najniższa cena z 30 dni przed podwyżką: 19 490 zł
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennościąSkuteczność:
91 db
Impedancja:
4 ohm
Pasmo przenoszenia:
25Hz – 45 kHz
Wymiary:
157 x 21 x 27 cm (wys/szer/dł)
Waga:
21kg sztuka
Gwarancja:
60 miesięcy
Kategoria
Kolumny podłogowe

Audiovector QR5

Celem wprowadzenia serii QR jest zaoferowanie doskonałej technologii, funkcjonalności i najbardziej nowoczesnej stylistyki. Seria QR oferuje przyjemny i szczegółowy obraz dźwiękowy z doskonałą przejrzystością i przestrzennością.

Jako głośnik wysokotonowy zastosowano – doskonale znany z innych konstrukcji Audiovector – przetwornik AMT. W serii QR jego membranę pokryto złotem, a panel czołowy wykonano z jednego kawałka anodyzowanego, szczotkowanego aluminium. Ochronna siatka S-STOP działa jak typowy filtr, znany z profesjonalnych zastosowań studyjnych.

Nowa konstrukcja membrany to wynik dalszych prac zespołu Audiovector nad rozwojem materiałów stosowanych w przetwornikach serii SR i R. Nowa konstrukcja ma zapewnić niedostępne dla innych rozwiązań: ciepłe brzmienie, minimum zniekształceń oraz precyzję, muzykalność i detaliczność. W rezultacie uzyskano kanapkową, 3-warstwową membranę, której materiały łączą sztywność z charakterystycznym dla bardziej miękkich struktur – tłumieniem.

Inspiracją dla zamontowanego z przodu przetwornika wysokotonowego filtra były studyjne rozwiązania typu POP-UP. Jego gęsta struktura pozwala zapanować nad szkodliwymi sybilantami. Rozwiązanie takie znacząco zwiększa detaliczność przekazu.

To szybkie i dynamiczne konstrukcje o wyjątkowo czystym dźwięku. Starają się pokazać jak najwięcej z nagrania bez kokietowania ciepłem. Najważniejszy jest dla nich pierwszy plan z tym, że scena jest z nimi bardzo szeroka i wysoka. Dostajemy z nimi dźwięk w którym da się śledzić poszczególne linie instrumentów bez konieczności wsłuchiwania się w miks. Pomimo wielu przetworników grają jak jeden, duży głośnik – bezszwowo. Znajdźmy im spore pomieszczenie – może być też wysokie! – a uwolnimy z nich to wszystko o czym mówię i spędzimy z nimi wiele nocy, zmieniając płyty i poznając wiele z nich na nowo. I tylko sąsiedzi nie będą zadowoleni – z QR 5 będziemy chcieli słuchać muzyki GŁOŚNOOOO!” - Wojciech Pacuła

Test na portalu High Fidelity 

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.