Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Audiovector R SUB ARRETE | Subwoofer

13 990,00 zł

Cena za sztukę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-7 dni roboczych
Kolor:

Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Nasz subwoofer z serii R oferuje szybki, muzykalny dźwięk. Ale nie robi tego kosztem pozostałych kolumn – on je wspiera. A robi to dzięki wysokiej klasy przetwornikom, inteligentnie zaprojektowanej obudowie i potężnemu wzmacniaczowiTyp:
subwoofer
Moc wyjściowa:
800W (moc szczytowa)
Pasmo przenoszenia:
18 - 180 Hz
Wejścia:
Line phono + hi-level speakon
Przetworniki:
10” Long Throw HD + 10” Long Throw Carbon drivers
Wymiary:
39 x 37 x 34.5 cm (wys/szer/dł)
Gwarancja:
60 miesięcy

Podłącz subwoofer R Sub Arreté do swojego systemu i natychmiast poczuj poprawę. Dzięki niemu średnie pasmo będzie bardziej otwarte i lepiej kontrolowane, zupełnie jakby reszta systemu miała mniej do roboty.

Nasz subwoofer z serii R oferuje szybki, muzykalny dźwięk. Ale nie robi tego kosztem pozostałych kolumn – on je wspiera. A robi to dzięki wysokiej klasy przetwornikom, inteligentnie zaprojektowanej obudowie i potężnemu wzmacniaczowi.

FUNKCJE:

  • Kształt obudowy zapobiega powstawaniu fal stojących, a także nadaje subwooferowi elegancki wygląd, pozwala również usztywnić konstrukcję o 25% w porównaniu z poprzednikiem
  • Przeprojektowany cokół zapewnia stabilną podstawę, a także nadaje charakteru
  • Nowe głośniki niskotonowe opracowane przez Audiovector to mniejsze zniekształcenia i lepsza odpowiedź impulsowa
  • Wykonana specjalnie dla tego subwoofera membrana bierna skierowana w dół
  • Wzmacniacz akceptuje wejścia liniowe i wysokopoziomowe
  • * Dopłata do lakieru fortepianowego lub koloru innego niż standardowe – 2500 zł

Model Audiovector R Sub Arreté, w odróżnieniu od pozostałych propozycji z serii R, jest dostępny tylko w jednej wersji. Został on wyposażony w firmowy system Audiovector Freedom Grounding, zabezpieczający subwoofer od szkodliwych dla jakości brzmienia zniekształceń, eliminujący drgania i wibracje i – dzięki temu – wydatnie powiększający scenę dźwiękową, która jest i głęboka, i detaliczna.

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.