Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

AudioPhase FLOW | NOWOŚĆ | Kolumna podłogowa

19 900,00 zł

Cena za parę
Stan: nowe | Czas realizacji zamówienia: 2-14 dni roboczych
Ilość
 

Zapytaj o dostępność na miejscu

 

Kup na raty 0% korzystając z rat PayU

 

Darmowa dostawa na terenie całego kraju (przy zamówieniu powyżej 300 zł)

Opium to duża kolumna podstawkowa. Gra dużym, wręcz spektakularnym dźwiękiem, rozdzielczym i odpowiednio dociążonym. Nie męczy jednak przy tym słuchającego, nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach. Dzięki dużemu przetwornikowi niskotonowemu bas schodzi nisko, jest szybki i należycie kontrolowany. Kolumny szczególnie pokazują swoją klasę na niskich poziomach głośności zachowując całe pasmo

SPECYFIKACJA

 • Efektywność: 90dB
 • Impedancja: 4ohm (minimum impedancji 4.00 ohm) 
 • Pasmo przenoszenia: 35Hz - 26 kHz
 • Wymiary: 108,1 cm (wysokość z kolcami) / 34 cm (szerokość) / 27,6 (głębokość)
 • Waga: 34kg /szt
 • Przetworniki:
  - Wysokotonowy: 1" ( 25,4mm) Wysokotonowy kopułkowy
  - Średniotonowy: 6,5" ( 165mm) Średniotonowy głosnik papierowy 
  - Niskotonowy: 10" ( 254mm) Niskotonowy głośnik papierowy


Gwarancja:
24 miesiące
Stan:
Nowy

AudioPhase FLOW

NOWOŚĆ

AudioPhase FLOW to kolumna podłogowa 3-drożna, oparta o 10" papierowy głośnik niskotonowy, 6,5" papierowy średniotonowy oraz 1" tekstylną kopułkę wysokotonową. Za przygotowanie głośników do tej kolumny odpowiedzialna jest włoska firma LAVOCE.

Obudowa wykonana z wysokogatunkowego MDF o różnych grubościach od 18-36mm, posiada liczne usztywnienia i kształty komór wewnętrznych eliminujące w szerokim stopniu fale stojące. Zwrotnica oparta o kondensatory Jantzen-Audio (Superior, Standard), cewki Jantzen Audio oraz rezystory Mundorf M-Resist, okablowanie z miedzi beztlenowej wysokiej czystości. 

Kolumna charakteryzuje się bardzo łagodnym wykresem impedancji przez co nie stanowi dużego wyzwania dla wzmacniaczy lampowych.

RECENZJA na portalu Stereo i Kolorowo - PRZECZYTAJ >

Wersja CLASSIC:

- obudowa orzech, czarna maskownica 

Wersja SELECT: 

- obudowa orzech, brak maskownicy, kolor materiału wykończenia do wyboru według wzornika (prosimy o podanie numeru koloru w sekcji 'Uwagi do zamówienia' przy składaniu zamówienie na wersję Select)

WERSJE KOLORYSTYCZNE

Bardzo prosimy o podanie wybranej wersji kolorystycznej podczas składania zamówienia. Możesz również zamówić dowolny kolor z palety RAL.