Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Opium 2 - nowa cena!

Opium 2 - nowa cena!

Długo nie informowaliśmy i nie dawaliśmy wzmianek nt kolumn AudioPhase Opium 2,  ale już przyszedł czas podzielić się z Państwem garścią dobrych informacji. 

Ostatni czas był dość owocny i pracowity zarówno dla AudioPhase jak i drugiej naszej marki Charles Martin, chcieliśmy poinformować, iż z powodzeniem zyskaliśmy dystrybutora na Filipinach i trwają rozmowy poszerzenia dystrybucji na kolejne rynki. 

Powyższa współpraca wymusiła większa samodzielność, zrezygnowaliśmy z kilku podwykonawców i większość elementów już wykonujemy samodzielnie ( standy, opakowania, skrzynie), zamawiamy hurtowe ilości komponentów do budowy kolumn, nowy rynek wymusił wprowadzenie rozszerzenia oferty wykończeń kolumn Opium 2, a także zmianę powłoki, aktualnie standardem będzie szeroka gama fornirów oraz wysokiej jakości powłoka lakiernicza zamiast wykończenia olejem jak było do tej pory.

Kolumny będzie można zamawiać w dowolnie wybranym wykończeniu opartym o różne forniry renomowanych firm jak i cała paletę kolorystyczną RAL oraz NCS, na bieżąco będziemy starać się pokazywać przykładowe połączenia kolorystyczne. 

Powyższe zmiany spowodowały, że możemy obniżyć cenę kolumn Opium 2 do kwoty 39 900 zł za parę ze standami

KLIKNIJ tutaj, aby zobaczyć produkt! >

Nadmienić trzeba, że będzie możliwość zamówienia wykończenia w ekskluzywnym fornirze olejowanym ziricotte jako opcje. 

Z poważaniem
Zespół AudioPhase