Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Nowość w ofercie Pro-Ject

Nowość w ofercie Pro-Ject

Nowy Debut PRO S w świetnym stylu kontynuuje serię gramofonów PRO. Podążaliśmy za naszą filozofią i zaprojektowaliśmy gramofon, który pielęgnuje świadome słuchanie muzyki. Debiut PRO S doprowadza tę filozofię do skrajności. Manualna obsługa zachęca słuchacza do interakcji z gramofonem. W parze idą doznania muzyczne. Żadnych zbędnych przełączników, diod LED ani oznaczeń, elementów odwracających uwagę - rozpraszających od tego, co najważniejsze.

Nasze nowe 10-calowe, aluminiowe ramię w kształcie litery S jest osadzone w typowym dla serii PRO w pełni aluminiowym bloku łożyskowym. Jeśli masz zamiar używać różnych wkładek w swoim gramofonie, Debut PRO S ze złączem SME pozwala na wygodną zmianę. Ponieważ ramię jest w pełni regulowane, można z każdej wkładki uzyskać jeszcze więcej i można eksperymentować z dźwiękiem gramofonu. Nie ma tu żadnych ograniczeń!

Debut PRO S jest wykonywany ręcznie w Europie z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie ręcznie malowane elementy z czarnej satyny sprawiają, że ten gramofon skupia uwagę nie tylko swoim brzmieniem.

Przejdź do produktu i dowiedz się więcej >