Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Promocyjne zestawy Pro-Ject

Promocyjne zestawy Pro-Ject


X1 Walnut + Phono Box S2 Black

Gramofon analogowy PJ X1 jest idealnym rozwinięciem pasji słuchania płyt winylowych. Posiada wiele rozwiązań technologicznych znanych z droższych konstrukcji gramofonów: masywny talerz z akrylu, idealnie odsprzężony silnik, ramię z plecionki włókna węglowego, wkładkę typu MM – Pro-Ject Pick It S2. Idealnym partnerem dla wkładki jest odpowiednio dobrany przedwzmacniacz gramofonowy Pro-Ject Phono Box S2, który pozwala na prawidłowe ustawienie wszystkich parametrów potrzebnych do uzyskania jak najlepszej wydajności podłączonej wkładki gramofonowej.

Cena regularna: 5 190 zł | Cena promocyjna za zestaw: 4 490 zł

KLIKNIJ I ZOBACZ >X8 z wkładką Quintet Blue + Phono Box S3B

Nowość w ofercie PJ model X8 korzysta z wielu pomysłów stosowanych w gramofonach X-Tension 9 i 10. Ciężki gramofon z masywnym talerzem z aluminium, jest uzbrojony we wkładkę typu MC Ortofon Quintet Blue. Ta jest zainstalowana w ramieniu 9”, które wykonano z plecionki włókna węglowego. W połączeniu z przedwzmacniaczem Phono Box S3B dostajemy zestaw prezentujący się wyjątkową dynamiką, szczegółowością oraz świetnie budowaną sceną.

Cena regularna: 13 250  zł | Cena promocyjna za zestaw: 11 990 zł

KLIKNIJ I ZOBACZ >