Nasz Sklep internetowy używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie ze Sklepu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej. Więcej informacji udostępniamy w Polityce Prywatności

Nowości w ofercie YAQIN

Nowości w ofercie YAQIN

YAQIN MS-20L (wzmacniacz lampowy)

Nowa wersja MS-20L zupełnie różni się od poprzedniej. Jest to tak naprawdę all-in-one. Posiada cyfrowe wejścia: USB oraz bluetooth, dwie analogowe pary RCA oraz wyjścia: terminale głośnikowe dla 4 i 8 Ohm. Aktualna wersja modelu MS-20L różni się od widocznej na zdjęciu: posiada lampy Electro harmonix EL34, a nie Shuguang.

Nowy design panelu przedniego świetnie łączy nowoczesny minimalizm z tradycyjnym wzornictwem wskaźnika VU.

Zmiana źródła oraz głośności możliwa za pomocą pilota zdalnego sterowania oraz pokrętła na górnym panelu. W dobie rosnącej popularności systemów all-in-one, biorąc pod uwagę sukces modelu MS-30L, wróżę nowej "dwudziestce" świetlaną przyszłość!

Cena: 4499 zł


YAQIN MS-77T (wzmacniacz lampowy)

Na zdjęciu wygląda jak MS-30L, lecz z innymi lampami. Rzeczywiście, jest to bliski kuzyn. Bieżąca produkcja troszkę się różni, mianowicie: płyta górna i boki są srebrne- błyszczące, jak w modelu MC-13S. Obudowy trafo bez zmian - czarne, matowe.

Zastosowane lampy mocy to Danzhinsheng 7027B, zamiast Shuguang EL34B. Wymusiło to również zmianę kraciastej osłony lamp, z racji ich większej wysokości.

Różnice w brzmieniu. Nie jest to model mający zastąpić MS-30L, a uzupełnić miejsce w ofercie. Charakter dźwięku jest mniej skupiony na środku, bas schodzi niżej, a całość wydaje się bardziej klarowna i lepiej rozplanowana.

Cena: 3499 zł


YAQIN SD-35A (odtwarzacz CD)

Odtwarzacz wygląda zupełnie jak SD-38A, jednak nie posiada wyjść symetrycznych XLR. Jest to tańsza 0 20% alternatywa dla starszego brata SD-38A. 

Cena: 3999 zł


YAQIN MS-90M (kolumny podstawkowe)

Jak grają nowe kolumny od firmy Yaqin? REWELACYJNIE! I to w świetnej cenie, do czego już zresztą firma Yaqin nas przyzwyczaiła. Pełne pasmo, przyjemna podstawa basowa różnicująca faktury, naturalny środek oraz wystarczająca szczegółowość wysokich tonów.

Rewelacyjnie łączy się (nazwa sugeruje) z Yaqin MS-90B, ale również z innymi wzmacniaczami gra bardzo przyjemnie: np. MS-30L, Line Magnetic LM-805.

Cena: 4499 zł


YAQIN MS-23B (przedwzmacniacz gramofonowy)

Mode ten posiada wiele opinii dostępnych w sieci min. na portalach whatshifi, vinylengine, audiokarma. W swojej cenie bez konkurencji. Zastosowane lampy 12AX7 Shuguang jak w większości innych urządzeń Yaqin. 

Cena: 1200 zł


YAQIN MS-PH5L (wzmacniacz słuchawkowy)

Wzmacniacz słuchawkowy z selektorem poziomu wzmocnienia. Zastosowane lampy to 6J1. Również bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym!

Cena: 1200 zł


Wszystkie produkty już niebawem będą dostępne w sprzedaży. Wtedy również pojawi się dokładny opis oraz specyfikacja.

Aktualna oferta YAQIN >